Amasya OBJEKTİF Gazetesi- AMASYA | Amasya yerel Haberleri | Amasya Yerel Gazete | Amasya Gazetesi| Amasya Haber | Amasya Gazeteleri,Amasya Basını Çalık Yedaş ve Kalder’den, ‘UlusalKaliteHareketiİyi Niyet Bildirgesi » Amasya OBJEKTİF Gazetesi-AMASYA | Amasya Yerel Haberleri | Yerel Amasya Haberleri | Amasya Haber | Amasya Gazeteleri

Logo Design by FlamingText.com

Çalık Yedaş ve Kalder’den, ‘UlusalKaliteHareketiİyi Niyet Bildirgesi

Kategori : genel - Etiketler : - Tarih : 03 Mart 2012

Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ve KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Doğan, ‘Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ni imzaladı. Çalık YEDAŞ böylece mükemmelliğin temel kavramlarını kendi kurum ve kuruluşlarında benimseme ve yaşama geçirme konusunda kararlı olduğunu ortaya koymuş oldu.
Çalık Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) özelleşmesinin birinci yıl dönümünü tüm paydaş çalışanlar olan Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Sinop illerindeki personellerin katılımlarıyla Ankara Kızılcahamam‘da toplantı yaptı. Çalık YEDAŞ 2012 paydaş toplantısına, Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, Tedaş Genel Müdürü Haşim Keklik ve KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Doğan ve birçok üst düzey yönetici katıldı.
ULUSAL KALİTE HAREKETİ İYİ NİYET BİLDİRGESİ
Çalık YEDAŞ’ın faaliyetleri’ne ilişkin bir sunum gerçekleştiren Kurumsal İletişim Kalite ve Eğitim Müdürü Banu Sütçü’nün ardından konuşma yapan Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Türkoğlu, bugünün özel bir anlamı olduğunu belirterek, “YEDAŞ olarak talip olduğumuz EFQM yolundaki en önemli adımı olan Ulusal Kalite Hareketi için İyi Niyet Bildirgesi’ni imzalayacağız” dedi.
KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Doğan ise, “Kalite kusur barındırmamaktır. Bir işi kusursuz hale getireceksiniz, işte o zaman kalite ortaya çıkıyor. Mükemmellik modeli ortaya koyduğunuz performansları aşmayı, giderek gelişmeyi öngören bir model. Bu da kararlılık istiyor. Hepsinden önemlisi de tepe yönetiminin kararlılığını gerektiriyor. Lider gerekli desteği vermezse, eğitim için gerekli fonları ayırmazsa, ilerlemesi zor bir konu. Sayın Genel Müdürümüz Nurettin Bey, bu kararlılığı ortaya koşmuş ve uygulamaları da bunu gösteriyor” dedi.  Konuşmaların ardından Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ve KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Doğan  Bildirgeyi imzaladılar.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :Haber Arşivi (PDF)

Kullanıcı Girişi

Köşe Yazarlarımız

Metin HAKVERDİOĞLU

Ehlibeyt Dostu

Yusuf YILDIZ

Semih KOYUNCU

Diyetisyen Tuğba NERGİZ

A. Yusuf KUYUCAKLIOĞLU

Kasım Alper ÖZDEMİR

Güneş ÇAKIR

Ali Demirhan

Mustafa GÜLER

İlter ERKİN

Göksal Erikçi

Sadık ÜNLÜYOL

Arşivler

En Çok Okunanlar

Reklam mı vermek istiyor sunuz?Yazar mı olmak istiyorsunuz?İş Arayanlar

İş Kategorileri
GazetelerArama MotoruGazeteler Gazetelinki.comGazeteler GazetelerSite EkleGazetelersanalbasin.com üyesidir ***** Not: Kaynak gösterilmek suretiyle site içeriğinden özgürce faydalanılabilir. Sitemiz Halkımıza aittir*****