Sigortacılık Hizmeti Alınacaktır

SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI İL JANDARMA KOMUTANLIĞI(AMASYA)AMASYA İL J.K.LIĞI ENVANTERİNDE BULUNAN...

SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI İL JANDARMA KOMUTANLIĞI(AMASYA)

AMASYA İL J.K.LIĞI ENVANTERİNDE BULUNAN (129) ADET 7(YEDİ) CİNS ARACIN 2024 YILI KARAYOLLARI ZORUNLU MALİ SORUMLULUK SİGORTASI YAPTIRILMASI HİZMET ALIMI İŞİ hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2023/1087743

 

1-İdarenin
a) Adı:İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı İl Jandarma Komutanlığı (Amasya)
b) Adresi:Alpasrlan Türkes Caddesı / Göllü Bağları Mahallesi Amasya Merkez/Amasya
c) Telefon ve faks numarası:0358 2181064 - 0358 2189527
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu hizmet alımın

a) Adı:AMASYA İL JKLIĞI ENVANTERİNDE BULUNAN (129) ADET 7(YEDİ) CİNS ARACIN 2024 YILI KARAYOLLARI ZORUNLU MALİ SORUMLULUK SİGORTASI YAPTIRILMASI HİZMET ALIMI İŞİ
b) Niteliği, türü ve miktarı:129 ADET, 7 (YEDİ) CİNS ARACIN 2024 YILI KARAYOLLARI ZORUNLU MALİ SORUMLULUK SİGORTASI YAPTIRILMASI İŞİ. 
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Amasya İl Jandarma Komutanlığı Merkez - Amasya
ç) Süresi/teslim tarihi:İşe başlama tarihi 01.01.2024, işin bitiş tarihi 31.12.2024
d) İşe başlama tarihi:01.01.2024

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:07.11.2023 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Amasya İl Jandarma Komutanlığı İhale Komisyon Başkanlığı

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.1.3. İhale konusu işin yerine getirilmesi için alınması zorunlu olan ve ilgili mevzuatında o iş için özel olarak düzenlenen sicil, izin, ruhsat vb. belgeler,
1) İhaleye teklif veren istekli sigorta şirketi ise; 11 temmuz 2007 tarihli ve 26579 sayılı resmi gazetede yayımlanan “Sigorta Branşlarına İlişkin Tebliğ (2007/1 no.lu)” gereği, kendilerine T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından verilmiş, kara araçları ruhsatnamesinin ayırt edici numara ve/veya bilgilerini yeterlilik bilgileri tablosunda eksiksiz olarak beyan edeceklerdir.
2) İhaleye teklif veren istekli acente ise; aracılığını yaptığı şirketin 11 temmuz 2007 tarihli ve 26579 sayılı resmi gazetede yayımlanan “Sigorta Branşlarına İlişkin Tebliğ (2007/1 no.lu)” gereği kara araçları ruhsatnamesine ilave olarak 22 nisan 2014 tarihli ve 28980 sayılı resmi gazetede yayımlanan “Sigorta Acenteleri Yönetmeliği” gereği acentelik sözleşmesi ve poliçe kesmeye yetkili olduğunu gösterir vekaletnamenin ayırt edici numara ve/veya bilgilerini yeterlilik bilgileri tablosunda eksiksiz olarak beyan edeceklerdir.
3) İhaleye teklif veren istekli broker ise; 11 temmuz 2007 tarihli ve 26579 sayılı resmi gazetede yayımlanan “Sigorta Branşlarına İlişkin Tebliğ (2007/1 no.lu)” gereği, kendilerine T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından verilmiş, kara araçları ruhsatnamesinin ayırt edici numara ve/veya bilgilerini yeterlilik bilgileri tablosunda eksiksiz olarak beyan edecektir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5. İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açıktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Sigorta Hizmetleri/0,78
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Teklifi sınır değerin altında kalan isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01910866

18 Eki 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Objektif Amasya Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Objektif Amasya hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Objektif Amasya editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Objektif Amasya değil haberi geçen ajanstır.