Karton Bardak Üretimi İçin Kağıt Alınacak

KARTON BARDAK İÇİN YAN KAĞIT VE DİP KAĞIT SATIN ALINACAKTIRGÜMÜŞHACIKÖY AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ                 DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KU...

KARTON BARDAK İÇİN YAN KAĞIT VE DİP KAĞIT SATIN ALINACAKTIR

GÜMÜŞHACIKÖY AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ                
DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞ YURTLARI KURUMU


KARTON BARDAK ATÖLYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE 120000 KG YAN KAĞIT VE 30000 KG DİP KAĞIT mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/96139
1-İdarenin
a) Adı:GÜMÜŞHACIKÖY AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ                 DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞ YURTLARI KURUMU
b) Adresi:SARAY MAH. CEZAEVİ CAD. 1 05100 GÜMÜŞHACIKÖY/AMASYA
c) Telefon ve faks numarası:3587176071 - 3587176067
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:KARTON BARDAK ATÖLYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE 120000 KG YAN KAĞIT VE 30000 KG DİP KAĞIT
b) Niteliği, türü ve miktarı:120.000-Kg. işlenmemiş ham karton bardak Yan Kağıdı ve 30.000 Kg karton bardak dip kağıdı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Gümüşhacıköy Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü karton bardak atölyesi depolarına 2 PARTİDE KURUMUN BELİRLEDİĞİ TARİHLERDE teslim edilecektir
ç) Süresi/teslim tarihi:MALZEMELER KURUMUMUZ DEPO DURUMU VB. GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK ÜRÜN TESLİMİNİ EN FAZLA SÖZLEŞME SÜRESİ OLAN 180 GÜN İÇİNDE 2 PARTİDE ÜRETİCİDEN TALEP EDECEKTİR. sözleşme İmzalanmasına müteakip kurumun talebi sonrası en geç 10 gün içinde kuruma teslim edilecektir . Kurumun talebi sonrası 10 gün içinde kuruma teslim edilmeyen ürün miktarı kadar her partide günlük 0,2 (binde iki) oranında cezai işlem uygulanacaktır. TARAFLAR BU MADDEYİ KABUL ETMİŞ SAYILIR. YÜKLENİCİ BU HİZMETLE İLGİLİ OLUŞABİLECEK HERHANGİ BİR MASRAF ,FİYAT FARKI VE DİĞER GİDERLER ADI ALTINDA HİÇ BİR ÜCRET TALEP EDEMEYECEKTİR
d) İşe başlama tarihi:sözleşme imzalamasına mütaakip


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:23.02.2024 - 11:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Gümüşhacıköy Açık Ceza İnfaz Kurumu Toplantı Salonu


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5. İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01974981

29 Oca 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Objektif Amasya Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Objektif Amasya hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Objektif Amasya editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Objektif Amasya değil haberi geçen ajanstır.