Kaymakam, Miniklerin Heyecanına Ortak Oldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kaymakam, Miniklerin Heyecanına Ortak Oldu
Gümüşhacıköy Kaymakamı Ali Cemal Altınöz, 4-6 Yaş Kuran Kursunda eğitim gören çocukların Kuran-ı Kerim öğrenme sevinçlerine ortak oldu.

Gümüşhacıköy Kaymakamı Ali Cemal Altınöz, 4-6 Yaş Kuran Kursunda eğitim gören çocukların Kuran-ı Kerim öğrenme sevinçlerine ortak oldu.

Amasya'nın Gümüşhacıköy İlçesinde bulunan 4-6 Yaş Kuran Kurslarındaki öğrenciler, Kuran-ı Kerim'i okumaya başladı. Önce Arapça harfleri öğrenen miniklerin Kuran'ı Kerim'e geçişleri düzenlenen etkinlikle kutlandı. "Kuran'ı Kerim'e Geçme Merasimi"ne Gümüşhacıköy Kaymakamı Ali Cemal Altınöz, Gümüşhacıköy İlçe Müftüsü Adem Verim, Kur’an Kursu öğreticileri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Tüm Türkiye'de  4-6 yaş aralığında çocukların dini eğitimine katkı sunan, 4-6 Yaş Kur'an Kursları Amasya'nın Gümüşhacıköy İlçesinde de devam ediyor. Gümüşhacıköy İlçe Müftülüğü koordinesinde devam eden 4-6 Yaş Kuran Kurslarında eğitim öğretime devam eden öğrenciler, "Elif-ba" derslerini tamamlayarak Kuran'a geçti. Miniklerin Kuran'a geçişleri, Kuran'ı Kerim'e Geçme Merasimi düzenlenerek kutlandı. Minik kursiyerleri, aileleri, öğreticileri, Gümüşhacıköy İlçe Müftüsü Adem Verim ve Gümüşhacıköy Kaymakamı Ali Cemal Altınöz yalnız bırakmadı.

4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencilerinin Kur’anı Kerim tilaveti ile başlayan etkinlikte Kaymakam Altınöz, çocukların küçük yaştan itibaren Kur’an-ı Kerim ile yetişmesinin büyük önem taşıdığını ifade ederek, geleceğin büyükleri olan kıymetli çocukların Kur’an-ı Kerime geçmesi merasimine katılarak onların heyecanına ortak olmanın sevincini yaşadığını söyledi. Çocukların Kur’an-ı Kerim ve değerler eğitimi ile yetişmelerinin devletimiz ve milletimize olumlu katkı sunacağını belirterek emeği geçen İlçe Müftüsü Verim'e ve hocalarateşekkür ederek minikleri ve ailelerini de göstermiş oldukları gayretten dolayı tebrik ettiğini ifade etti. Kaymakam Altınöz, çocuklarla tek tek ilgilenerek başarılarını kutladı. 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Curling Sporunda İl Birincisi GümüşhacıköyÖnceki Haber

Curling Sporunda İl Birincisi Gümüşhacık...

Minikler Ebru Eserlerini Müdür Gültekin'e Hediye EttiSonraki Haber

Minikler Ebru Eserlerini Müdür Gültekin'...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar