“Mazeretimiz yok, disiplinli programlı çalışacak hedeflerimize birlikte ulaşacağız”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“Mazeretimiz yok, disiplinli programlı çalışacak hedeflerimize birlikte ulaşacağız”
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Ormancılık çalışma ve faaliyetleriyle ilgili denetimlerine Amasya Orman İşletme Müdürlüğüyle devam etti, Bölge Müdürü Oflu, Mazeretimiz yok, disiplinli programlı çalışacak hedeflerimize birlikte ulaşacağız dedi.

Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Ormancılık çalışma ve faaliyetleriyle ilgili denetimlerine  Amasya Orman İşletme Müdürlüğüyle devam etti, Bölge Müdürü Oflu, Mazeretimiz yok, disiplinli programlı çalışacak hedeflerimize birlikte ulaşacağız dedi.

Bölge Müdürü  Halil Oflu, beraberinde Silvikültür Şube Müdürü Hayati Ergüden birlikteliğinde gerçekleştirdiği Amasya Orman İşletme Müdürlüğü denetim ve incelemelerinde Ağustos ayı itibariyle gerçekleşmelerin son durumları hakkında İşletme Müdürü Uğur Tamer Çelik’ten bilgi alarak sahada incelemelerde bulundu.

İşletme Müdürü Uğur Tamer Çelik  ve İşletme Şefi Ömer Faruk Ayna ve Merzifon işletme Şefi Ümit Yaşar tarafından karşılanan Bölge Müdürü Halil Oflu, Tavşandağı  Şefliği tarafından sürdürülen üretim çalışmaları ve yeni yol çalışmaları hakkında bilgiler alarak  çalışma sahasında inlemelerde bulundu. Yürütülen çalışmalar sonucunda elde edilen emvalin standardizasyonlara uygunluğu kontrol edilerek ziyaret ve denetimler sonlandırıldı.

Bölge Müdürü Oflu, “Denetimlerimizi sıkılaştırıyoruz. 2020 yılı program ve hedeflerimiz doğrultusunda işletmelerimiz tarafından sürdürülen çalışmaları haftalık olarak takip ediyor ve uyarılarımızı yapıyoruz. Gerekli tedbirlerinizi alınız. Çözüm için buradayız. Hedeflerimize ulaşma noktasında mazeret kabul etmiyoruz. Mazeretimiz yok disiplinli, planlı, programlı çalışacak hedeflerimize birlikte ulaşacağız. Dikkat edeceğimiz  6 konu; Maske-mesafe-tedbir; Damga, üretim, satış sizlere kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“İstanbul Sözleşmesi kırmızı çizgimizdir”Önceki Haber

“İstanbul Sözleşmesi kırmızı çizgimizdir...

“2020 Temmuz ayına ait asgari geçim endeksi sonuçları açıklandı”Sonraki Haber

“2020 Temmuz ayına ait asgari geçim ende...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar