Ormancılar vefa ve veda gecesiyle dostlarını uğurladılar

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ormancılar vefa ve veda gecesiyle dostlarını uğurladılar
Amasya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yaparken bir üst makama yükselerek tayin olan müdürlere mesai arkadaşları tarafından vefa gecesi ve veda yemeği düzenleyerek uğurladılar.

Amasya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yaparken bir üst makama yükselerek tayin olan müdürlere mesai arkadaşları tarafından vefa  gecesi ve  veda yemeği düzenleyerek  uğurladılar.

Vefa ve veda gecesine, Amasya Valisi Mustafa Masatlı ,Samsun Valisi Doç.Dr Zülkif Dağlı, Amasya 15. Piyade Eğitim Tuğ.Kom.Tuğg.Mehmet Fatih Ören Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ,Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, il protokolü, kurum personelleri katıldılar.

YENİ GÖREVLERİ HAYIRLI OLSUN

Orman Bölge Müdürü Oflu tarafından yapılan konuşmada; Amasya’mız Devlet-i Aliyye Şehzadeler ve yöneticiler yetiştiren kadim bir şehrimizdir.

Bu tarihi geleneğin devam ettiğini Amasya Orman Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde yapmış oldukları başarılı  ormancılık çalışmalarının sonucunda önemli görevlere atanarak bölgemizden ayrılmakta olan meslek arkadaşlarımızdan görüyoruz.

Meslektaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinde  başarılarının devamını diliyorum dedi.

Amasya Valimiz Mustafa Masatlı  yapmış olduğu konuşmada; Orman teşkilatının son yıllarda ortaya koymuş olduğu gerek ormancılık çalışmaları gerek  ormanların korunmasında ve yangın ile mücadelede göstermiş olduğu çalışmalar takdire Şayan’dır. Başarılı çalışmalar elbette ödüllendirilmekte ve bu arkadaşlarımızdan daha önemli görevlere getirilerek  kendilerinden daha iyi hizmetler beklenmektedir. Arkadaşlarımıza başarılı çalışmalarının devamını diliyor ve yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum’dedi.

BAŞARILI ÇALIŞMALARI TAKTİRLE KARŞILIYORUZ

Başarılı çalışmalarından dolayı personeli kutlayan Samsun Valisi Doç.Dr Zülkif Dağlı ise yapmış olduğu konuşmada; Orman teşkilatımız  tarafından yapılan ağaçlandırma çalışmalarıyla ülkemizi  dünya sıralamasında en üst sıralara yükselttiğini görüyoruz. Yangın ile mücadele konusunda teknolojik gelişmeleri kullanarak orman yangınların önlenmesinde ve söndürülmesinde  yürüttüğü başarılı çalışmaları taktirle karşılıyoruz.

Bu başarılı çalışmaları aşk ve şevk ile yapan tüm teşkilat personelini kutluyorum. Tayin yoluyla yükselerek bölgemizden ayrılan müdürlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum’dedi.

Amasya Orman Bölge Müdürlüğünden aşağıdaki Bölge Müdürlüklerine  ve görevlere tayin yoluyla ayrılanlar;

Sinop Orman Bölge Müdür Yardımcısı Uğur Tamer Çelik

Sinop Orman Bölge Müdür Yardımcısı Hüseyin Kalaycı

Sinop Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Ulukan

Kayseri Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Birkan Kayaalp

Sinop İin İrtifak Şube Müdürü  Hakan Kaya

VEFA VE VEDA GECESİ DÜZENLEYEREK BİZLERİ UĞURLAYAN MESLEKTAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Sinop Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Mühendis Seda Burcu Çelik  de veda konuşmasında;”Amasya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde çeşitli birim ve farklı görevlerde  bölge ormancılığının korunması, gelişmesi ve çoğaltılması noktasında ekip arkadaşlarımızla birlikte güzel ve başarılı hizmetler ortaya koymak için önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Bize verilen yada üstlendiğimiz görevleri hakkaniyet içerisinde en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık. Mesai arkadaşlarımızla birlikte başarılı çalışmalar ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz. Güldüğümüz, üzüldüğümüz zamanlarımız oldu. Vefa ve veda gecesi düzenleyerek bizleri uğurlayan tüm arkadaş dost ve meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz’ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından verilen plaket ve hediyelerin ardından vefa ve veda gecesi sona erdi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Oflu’dan Baro Başkanı Tekeş’e ziyaretÖnceki Haber

Oflu’dan Baro Başkanı Tekeş’e ziyaret

Ortaöğretim kurumları yönetmeliğinde değişiklik yapıldıSonraki Haber

Ortaöğretim kurumları yönetmeliğinde değ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar