Topal: Başlıyoruz, yolumuz açık olsun

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
Topal: Başlıyoruz, yolumuz açık olsun
Abone ol
Eski dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya Milletvekili Ramis Topal, 28. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Eski dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya Milletvekili Ramis Topal, 28. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin tüm kademelerinde görev almış ancak görev süresi bitse de sorumluluğum bitmedi diyerek örgütümüz ile birlikte, nerede olmamız gerekiyorsa bir nefer gibi çalışmış olmanın iç huzurunu ve gururunu yaşıyorum.” diyen Topal açıklamasında: “Demokrasimizin yaşam mücadelesi verdiği bu dönemde üstlendiği tarihsel görev ve sorumluluğun bilincinde, Genel Başkanımız ve Türkiye yeni yüzyılının yüz akı olacak Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde yol arkadaşlarımızla birlikte haksızlığı, hukuksuzluğu, adaletsizliği ve her türlü karanlık odakları 14 Mayıs’ta sona erdireceğiz.

Mücadelemizin gücüne güç katmak, Genel Başkanımız ve Millet İttifakının 13. Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun en öndeki neferi olmak, geçmişten gelen bilgi ve tecrübem ile birlikte tüm mesai ve enerjimi Amasya halkının huzuru, refahı için, daha demokratik bir yönetim, daha sosyal bir devlet ilkesini benimsemiş bir anlayışla adaleti tesis etmek için Amasya’nın Milletvekili aday adayıyım. Türkiye Cumhuriyeti’nin 2. Yüzyılına yeni umutlar için yola çıkıyoruz. Şimdi hep birlikte Halil İbrahim Sofrasına oturma zamanı. Şimdi bu sofranın tek sahibi olan halkımıza hak ettiği hizmeti verme zamanı.  Biz bu ülkeyi yeniden inşa edeceğiz. Borcumuz budur. Ödenecek bu borçta benim payıma düşende şimdi daha çok çalışmak, aydınlık bir Türkiye’nin inşası için, ülkemin huzura, refaha, adalete ve demokrasiye ulaşacağı güne kadar cesaretle mücadele etmektir. Şafak söktü. Aydınlık, güzel ve huzurlu Türkiye’ye çok kısa zamanda kavuşacağız. Güzel aydınlık günleri birlikte karşılayacağımız tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.  Başlıyoruz, yolumuz açık olsun.” diye konuştu.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Türkmen, Deprem Seferberliği Hakkında Bilgi VerdiÖnceki Haber

Türkmen, Deprem Seferberliği Hakkında Bi...

Vali Masatlı 3 yaşındaki Eren’in doğum gününü kutladıSonraki Haber

Vali Masatlı 3 yaşındaki Eren’in doğum g...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar