Ali Özkan

Ali Özkan

Mail: ozkan@gmail.com

HER ŞEY YAZIP ÇİZMEKLE OLMUYOR

Bir maç oynarsınız alınan bir galibiyet o şehrin futbola bakış açısı değiştirir çünkü taraftar futbolcu yönetim teknik heyet bir olmuş galip gelmeyi yürekten istiyorlar ve sonunda alınan üç puan herkesi mutlu ediyor.

Amasya 12 Haziran stadyumunda oynan 1954 Kelkit Belediyespor maçında alınan üç puanda birlik ve beraberliğin  neticesi iyi gündede kötü  günde de  takımın yanında olmak zamanı gelince bütün zorluklar aşılıyor sadece biraz sabır ve sonuda kadar takımın yanında olmak.

Ben yazılarımda her zaman birlik beraberlik vurgusunu belirtirken Amasyaspor'umuzun taraftarıyla kenetlendiğinde galibiyetlere alınacağını ima etmiştim. İşte bunun en büyük örneğini Kelkit Belediyespor maçında gördük  kapalı tribünde yerlerini alan Şehzadeler taraftar gurubu doksan dakika boyunca hiç susmayıp takımının birkez daha yanında olduğunu stadyumda bulunanlara göstermiş oldu. Bende  göstermiş oldukları büyük öz verilerinden dolayı Şehzadeler taraftar gurubuna yürekten teşekkür  ederken klavye başında atıp tutanlarında biraz stadyuma gelip Amasyaspor'un yanında olmalarını  isterim her şey sosyal medyada yazıp çizmekle olmuyor.

Amasyaspor Futbol Kulübü 1954 Kelkit Belediyespor maçına gelirsek  maçı  kazanmayı çok arzulayan sahada futbolcular tribünlerde taraftarlarımız vardı 12 Haziran stadyumunda her anı heyacan içerisinde geçende bir müsabaka oynandı ve maç sonunda  Amasyaspor galip gelerek hanesine üç puan yazdırmış oldu henüz her şey bitmiş değil sadece bir maçta galip gelindi ne lig bitti nede şampiyon olundu bizim için her şey bundan sonra başlıyor önce Yomraspor deplasmanı ardından  Amasya 12 Haziran stadyumunda Edirnespor ile oynanacak karşılaşmaların önemi 1954 Kelkit Belediyespor galibiyetinin ardından  daha çok artı inşallah oynanacak Yomraspor ve Edirnespor maçlarını da kazasız atlatırız ben Amasyaspor Futbol Kulübüne bütün müsabakalarında yürekten  başarılar diliyorum.

Saygılarımla

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar