SEVDAM ARMAYADIR

Hafta sonu oynanan Amasyaspor Futbol Kulübü Edirnespor maçının Amasyasporumuz 1-0 kaybetti . Üzülmedin mi kızmadın mı derseniz elbette üzüldüm elbette kızdım ama Amasyaspor'umuzu terk etmeyi yalnız bırakmayı hatta hiç bir sosyal medya ve hiç bir zaman Amasyaspor'u sevenlerin özel hesaplarına bu takımın peşinden gidilmez diye mesaj yazmayı hiç düşünmedim yazmadım da.

Benim ne kadar Amasyaspor'u sevdiği herkes çok iyi bilir iyi gününde de kötü gününde de şampiyonluk yaşadığında da mahalli ligde oynadığında da şehrin takımı Amasyaspor'un yanında oldum ve olmaya da devam edeceğim.

Amasyaspor'un Başkanı' yöneticisi' teknik direktörü ve futbolcusu kim olursa olsun saygı duyarım ve desteklerim beni severler sevmezler hiç önemli değil benim sevdam şahıslara değil yeşil beyaz renklere ve o renklerin üzerinde olan armayadır bunu herkes böyle bilsin.

Ayrıca deplasmanda veya evimiz olan 12 Haziran stadyumunda oynanan maçlara gittiğimde bana canlı yayın yapacağına diye bir çok taraftarımız oluyor tabiki gönül ister ki takımımızın maçlarını canlı verip maça gidemeyen taraftarımızı takımlarını izlemelerinden mahrum etmemek isterim ama Türkiye Futbol Federasyonu ile yayıncı kuruluşun beş yıllık bir anlaşması var.  O nedenle vermemiz imkansız hatta verdiğimizde çok ağır maddi cezaya çarptırılma tehlikesi var.  Peki para cezası yersek maçı niye canlı vermiyorsun diyenler yanımızda yanımda olurlar mı acaba olacaklarını da sanmıyorum. İşte o zamanda vermeseydin derler eminim ve maçı canlı vermiyorum diye yediğim laflar diz boyunu geçiyor. Hakarete maruz kalıyorum ama şunu herkes bilsin Amasyaspor'un bütün maçlarını canlı vermek istiyorum ancak elimden bir şey gelmiyor.

Arkadaşlar sevgi az önce yazdıklarım değil sevgi iyi günde de kötü günde de  takımımızın yanında olmak kötü söz ederek değil bu şehrin bir  takımı olduğu bilerek sevmektir

Saygılarımla