Amasya’da Gençlik Buluşması

AK Parti Gençlik Buluşması, gençlik STK temsilcileri, yönetimleri ve tüm teşkilatların katılımı ile Amasya Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen Gençlik Buluşmasına; Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, İstanbul Milletvekili Pervin Tuba Durgut, İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Milletvekilleri Mustafa Levent Karahocagil, Hasan Çilez, İl Başkanı Ekrem Toto Kadın Kolları Başkanı Mesudiye Altun Gürlevik, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Aşık, Merkez İlçe Başkanı Galip Uzun ve gençlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

“Bu Topraklara Hizmet Etmek Bizler İçin Onur Ve Gururdur”

AK Parti Amasya Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Aşık, Gençlik buluşmasında yaptığı konuşmasında: “Başkanı Bizler Ak Gençler olarak güzel ve ulvi bir sorumluluğu yüklenmiş bulunmaktayız. Türkiye’mizin, Anadolu’muzun umudu o güzel nesil bizleriz. Ecdadımızdan bizlere teslim edilen bir bayrak var. O bayrak ki uğrunda canlar feda edilen, o bayrak ki vatanımızın istiklalimizin göstergesi işte bizler o güzel ecdada, o güzel bayrağa layık gençler olabilmek umuduyla bugün sizlerle buradayız. Hepimiz birer dava erleriyiz. Davamız millet ve memlekettir. Bizler bu bilinç ve sorumlulukla adımlarımızı atacak, geleceğe bu inanla bakacağız. Bu güzel millet gerek Çanakkale’de gerek Malazgirt’te gerekse İstanbul’un fethinde gerekse 15 Temmuz’da Anadolu topraklarına hizmet etmiştir. Bu topraklara hizmet etmek bizler için onur ve gururdur.

AK Gençler sadece bir parti mücadelesi değil aynı zamanda bir millet mücadelesinde vatan ve millet aşkında olmalıdır. Bir kardeşimizin yüzünü güldürebilirsek, bir çocuğu giydirebilirsek ve geleceğini güzel inşa etmesine destek olabilirsek, ihtiyaç sahibi bir ailemizin duasını alabilirsek işte o kutlu gençler olacağız. İnandığımız yolda dimdik Elif gibi duracağız. Bizlere yakışan budur. Rabbimden niyazım bu güzel topraklara hizmet etmek, siz değerli kardeşlerimle bu kutlu yolda kol kola yürümek ve hizmetlerin en güzelini gerçekleştirebilmektir. Siz değerli kardeşlerime güveniyor,  Türkiye Vizyonumuzda Muaffak olmayı Allah’tan ümit ediyorum.” diye konuştu.

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar