El Frenini Çekmeyi Unuttu, O Anlar Saniye Saniye Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Amasya’da sürücüsünün el frenini çekmeyi unuttuğu bir patpat hareket etmeye başladı. Güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen patpat duvara çarparak durabildi.

Amasya’da park eden sürücüsünün el frenini çekmeyi unutması sonrasında hareket eden pat pat türü motorlu araç hızlanıp bir bakkalın duvarına çarparak durdu. O anlar bakkalın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Amasya’nın Ziyaret Beldesi’nde sürücüsünün indikten sonra el frenini çekmeyi unuttuğu patpat, bir anda hareket etti. Patpat zeminin eğimli olmasının etkisiyle hızlanarak yaklaşık yüz metre ötede yer alan bakkalın önündeki duvara çaptı.

Vatandaşların şaşkın bakışları arasında ilerleyen patpat sürücüsü ve çevredeki esnafın şaşkın bakışları arasında müdahale edilerek durdurulabildi.

Bakkal sahibi Muhammet Kabakçı, “İçeride müşteri vardı. Müşteri bir telaşa kapıldı, ne olduğunu anlayamadım. Bir baktım patpat boşa gelmiş, eğer duvara çarpmasaydı dükkâna girecekti. El frenini çekiyor ama büyük ihtimal tutmuyor, kendiliğinden hareket ederek, bakkalın duvarına kadar geliyor” dedi.

Pat pat motoru ustası Yusuf Karaoğlu, “Müşterimiz park ettiği patpatın el frenini çekmeyi unutmuş. Kendiliğinden hareket eden patpat bakkala doğru yürümüş, duvara çarptı. Biz ses duyunca fark ettik, yanına gittik. Şükürler olsun ki bir kaza falan olmadı.” diye konuştu.

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar