Kelkit maçının hazırlıkları sürüyor

Amasyaspor Futbol kulübü Kelkit maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Mutlak 3 puan parolasıyla Kelkit maçının hazırlıklarına devam eden Amasyaspor Futbol kulübü Cumartesi günü kendi evinde 1954 Kelkit Belediyespor’u 12 Haziran Stadyumunda konuk edecek.

iki nolu semt sahasında Teknik Direktör Erdal Alpaslan ve ekibinin nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Amasyaspor Futbol Kulübü karşılaşmadan galip ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırmak istiyor.

Futbolcularla tek tek ilgilenen teknik direktör Alpaslan, “Kelkit maçının hazırlıklarını sürdürüyoruz. 2 nolu semt sahasında çalışmalarımız devam ediyor. Biz bu karşılaşmayı kendi evimizde oynayacağız. Taraftarlarımızdan bizi sonuna kadar desteklemelerini istiyoruz. Taraftar bizim 12. Adamımız. Kendi evimizde oynayacağımız bu karşılaşmada saha ve taraftar desteğini en iyi şekilde kullanarak, 3 puanı almak istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Tekrar etmek istiyorum, bu karşılaşmada taraftarımızın desteği bizim için çok önemli. Bizi maçın başından sonuna kadar desteklemelerini istiyoruz. Karşılaşmayı da kazanıp, 3 puanı hanemize yazdırmak istiyoruz.” Diye konuştu. Antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar